O mnie

Marek Langowski to przykład artysty, który widocznie wyróżnia się na tle malarskiej konkurencji. Obrazy olejne na płótnie jego autorstwa to esencja kunsztu i wyjątkowego zmysłu estetycznego. To połączenie doświadczenia z niezwykłą wrażliwością artystyczną.
Większość obrazów Marka Langowskiego jest wykonana techniką, w której autor posługuje się szpachlą. To właśnie z tego powodu cechą charakterystyczną dla obrazów olejnych tego artysty jest bardzo wyrazista faktura farby. Specyfika dzieł Langowskiego objawia się również w poruszanej przez niego tematyce — marynistyce i podróżach.
Artysta był wielokrotnie doceniany zarówno przez koneserów sztuki, jak i Klientów. Obrazy olejne do dużego pokoju jego autorstwa ozdobiły powieszenia w domach setek Polaków. Stanowią one doskonałe uzupełnienie dla wielu stylów wnętrzarskich, w tym angielskiego, florenckiego i minimalistycznego.
Nowoczesne obrazy Marka Langowskiego udowadniają, że taka forma przekazu wciąż jest aktualna i nie traci na rzecz rosnącej popularności plakatów. Zachęcamy do zapoznania się z galerią autora i zachłyśnięcia się sztuką złożoną z czerwonych parasoli, weneckich ulic, romantycznych krajobrazów oraz żaglowców dryfujących po morskich wodach.
Obrazy olejne to także pomysł na niebanalny prezent dla bliskiej osoby. Oddanie tego, jak ważna jest dana znajomość, wydaje się bardzo istotnym elementem przyjaźni i miłości. Malarstwo impresjonistyczne pozwala na wyrażenie wielu emocji. To jeden z wielu powodów, które wpływają na tak ogromną popularność tej formy sztuki.
Zachęcamy do zapoznania się z obrazami olejnymi, które autor prezentuje na łamach obecnej tutaj galerii. Zainteresowanych kupnem zapraszamy z kolei do sklepu lub do bezpośredniego kontaktu z artystą. Pragniemy zaznaczy, że każde dzieło artysty jest sygnowane jego nazwiskiem i zostaje dołączony do niego certyfikat autentyczności.