Oferta

Marek Langowski to utalentowany polski malarz, który wielokrotnie był i jest doceniany podczas licznych wystaw. Obrazy olejne jego autorstwa cieszą się ogromną popularnością wśród społeczeństwa. W ciągu ostatnich kilkunastu lat ozdobiły one ściany w setkach mieszkań. Jest to wynikiem faktu, że dzieła Langowskiego to definicja zachowania świetnego balansu pomiędzy doskonaleniem własnego stylu i techniki, a przywiązywania dużej wagi do poruszanej przez siebie tematyki.

Nowoczesne obrazy do salonu.

Marek Langowski to nie tylko autor obrazów olejnych, ale także marka sama w sobie. Wszystko przez fakt, że autor przez lata swojej działalności poświęcał bardzo dużo uwagi na rozwijanie swoich umiejętności. Kunszt artysty jest widoczny w każdym dziele, jakie prezentuje we własnej galerii oraz sklepie. Nieustanna praca i widoczna pasja Langowskiego sprawiły, że malarz stworzył własny i niepowtarzalny styl, który stanowi jego najlepszą wizytówkę. Jego obrazy na płótnie są realizowane przede wszystkim techniką z wykorzystaniem szpachli, co w znaczący sposób wyróżnia je na tle konkurencji.

W obrazach do nowoczesnych wnętrz Langowskiego można zauważyć widoczne nawiązanie do malarstwa impresjonistycznego. Z kolei jako najcześciej podejmowane przez twórcę tematy, warto wymienić m.in.:
pejzaże — najczęściej górskie oraz nadmorskie;
świat pogrążony w deszczu, w którym nieśmiało przedziera się nuta romantyzmu;
marynistyka — Langowski wyjątkowo upodobał sobie widok okrętów dryfujących do niebieskiej tafli mórz i oceanów;
Wenecja, czyli jedna z ulubionych destynacji podróżniczych autora obrazów olejnych.

Od czego zależy cena obrazu olejnego na płótnie?

Stworzenie ogólnego cennika dla wszystkich obrazów olejnych na sprzedaż byłoby wyjątkowo trudnym przedsięwzięciem. To właśnie z tego powodu ustala się te kwestie indywidualnie z każdym klientem.
Ostateczna kwota zależy między innymi od rozmiaru dzieła (w ofercie malarza znajdujemy duże obrazy olejne oraz ich wersje miniaturowe), poziomu skomplikowania poruszanej tematyki, a także wybranej przez Klienta ramy. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na podstronie „Sprzedaż”. Zachęcamy również do odwiedzenia galerii i sklepu artysty oraz do bezpośredniego skontaktowania się z nim w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Jak skontaktować się z Markiem Langowskim?

Artysta udostępnia kilka sposobów nawiązania ze sobą kontaktu. Najlepiej jednak jest posłużyć się w tym celu pocztą e-mailową. Adres zamieszczony na jego stronie internetowej w zakładce "kontakt". Dzięki temu czas oczekiwania na odpowiedź zostanie skrócony do minimum. Autor obrazów olejnych chętnie udziela odpowiedzi na każde z pytań, jakie nurtują jego Klientów, a także pomaga w podjęciu najlepszej z możliwych decyzji. Najszybszym i sugerowanym sposobem skontaktowania się jest oczywiście kontakt telefoniczny.

Nowoczesne obrazy na ścianę to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Sztuka od wieków była świetnym nośnikiem dla wielu wyjątkowych uczuć i emocji. Warto wykorzystywać ją do takich celów również w czasach współczesnych. Zachęcamy więc do odwiedzenia sklepu Marka Langowskiego. Z całą pewnością znajdą tam Państwo propozycję, która poruszy w Was wewnętrzną wrażliwość na piękno.